FAQ: Gano Schokolade Zayıflama Nasıl Kullanılır?

GANO schokolade nedir ne için kullanılır?

GANO EXCEL SCHOKOLADE (SICAK ÇİKOLATA) Bir kutuda 20 adet var *Reişhi mantarı lucidium özütü *Esmer şeker *Krema (süt ürünü içermez) *Yağı alınmış süttozu *Çocukların kas ve kemiklerini geliştirir *Kilo kontrolü sağlar(aç karna içilirse kilo vermeye, *tok karna içilirse kilo almak için kullanılır.

GANO 3 in 1 kahve nasıl kullanılır?

Diğer toz kahve türleri gibi hazırlanan gano kahveyi, kullanım yönlendirmeleri doğrultusunda, belirtilen miktarda sıcak su ya da süte karıştırarak içebilirsiniz. Genellikle bir küçük paketin 200 ml yani bir kupa sıcak su veya sütle karıştırılması öneriliyor.

Ganocafe nasıl yapılır?

Ganocafe Classic Nasıl Hazırlanır? Ganocafe Classic nasıl hazırlanır, nasıl yapılır diyenlere önerimiz şu şekildedir: Kahveyi sert sevenler, Ganocafe Classic’in bir paketini bir fincan kaynamış suyun içerisine döküp, karıştırdıktan sonra içebilirler.

Gano Excel ürünleri nasıl kullanılır?

KULLANIMI: YEMEKLERDEN YARIM SAAT ÖNCE BOL SU İLE SAĞLIKLI BİR İNSAN SABAH AKŞAM AÇ KARNINA 1 ADET, İLERİ DERECEDEKİ HASTALIKLARDA İSE MİNİMUM SABAH 2 AKŞAM 2 ADET ALMALIDIR. DOZ AŞIMINDA İSE HİÇBİR YAN ETKİSİ YOKTUR.

Ganocafe 3 in 1 Nedir?

Kırmızı Reishi Mantarlı 3in1 Kahve – 20 Poşet Gano Cafe 3 in 1, Ganoderma Lucidum özünden yapılan, besin değeri olan, bünyesinde kaliteli kahveyi, sütsüz kremayı ve şekeri barındıran zengin bir üründür.

You might be interested:  Hızlı Cevap: En Kolay Zayıflama Nasıl Olur?

Gano Excel ürünleri ne işe yarar?

Gano Excel – Kırmızı Reishi Mantarı Bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi ile genetik, bulaşıcı ve yaşlanmaya bağlı gelişebilen birçok hastalığa karşı koruyucu özelliği vardır. Kan dolaşımını düzenlemeye yardımcı olur. Böylelikle kalp krizi ve spazmı, damarlarda tıkanma, felç gibi risklerin önlenmesinde etkilidir.

Reishi mantarı hangi hastalıklara iyi gelir?

Reishi mantarı romatizma ve artrit tedavisinde etkilidir, toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Kalp ve damar hastalıklarına karşı koruyucudur, bulaşıcı hastalıklara yakalanma riskini azaltır. Kanın pıhtılaşmasını önler. Reishi mantarı diyabet hastalarında kan şekerini düzenlemeye yardımcı olur.

GANO Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

-3 in 1 kahveyi sabah aç karna içiyoruz. -her gün rooiboss çayı 1 veya 1 veya 1.5 litre suda demleyip gün içinde tüketiyoruz ekstra 1 veya 1.5 litre su içiyoruz. -gün içinde her yemek yemeden 1 saat önce sıcak çikolatamızı içiyoruz.

GANO keçi sütü sabunu ne işe yarar?

Ganoderma Lucidum ve Keçi Sütü İle Zenginleştirilmiştir. İçermiş olduğu proteinler sayesinde Cildinizi Temizler, nemlendirir, bakımını yapar. Yeni hücrelerin oluşmasına ve zarar görmüş dokuların onarılmasına yardımcı olur. SEDEF, EGZAMA, SİVİLCE, AKNE ve iltihaplı cilt problemlerinin giderilmesinde özellikle önerilir.

Ganocafe Mocha neye iyi gelir?

Gano Cafe Mocha kullananlar genel konsantrasyonun arttırılması ve gerginliğin azaltılmasına yardımcı olabilirler. Özellikle öğrenciler ve çalışanlar için üretilmiş olup konsantrasyonu arttırıcı içeriği ile ön plana çıkmaktadır.

GANO Excel neden yasaklandı?

Ganoderma Lucidum mantarının “kadınlık hormonu” ve teratojen (ceninler üzerinde kanser yapıcı etki) olan dietilstilbestrol (DES) maddesini içerdiğini anlatan Çelik, “Bu maddeler, önceleri prostat kanseri tedavisinde kullanılmıştır. Ancak 2002 yılında ilaç olarak kullanılması FDA tarafından yasaklanmıştır.

Ganocafe ne için kullanılır?

Genellikle gastrit, reflü, mide ekşimesi-yanması, ülser gibi mide rahatsızlığı bulunanların; kabızlık ve sindirim problemi yaşayanların; gün içerisinde zinde ve enerjik olmak isteyenlerin; vücudunu hastalıklara karşı daha dirençli kılmak ve kilo kontrolü sağlamak isteyen kişilerin tercih ettiği bir içecektir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Herbalife Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

Gano Excel Rooibos Çayı Nasıl Kullanılır?

İştah keserek gün içinde tok hissetmenize yardımcı olur. Rooibos Çayı Nasıl Demlenir?

  1. İlk olarak suyu kaynatın ve 2-4 dakika arası dinlendirin.
  2. Ilıklaşmaya başlayınca bir tatlı kaşığı rooibos çayını suya atın.
  3. 5-6 dakika arası demlenmesi için bekleyin. Afiyet olsun.

Gano Excel Leaf nasıl kullanılır?

KULLANIM ŞEKLİ: Tüm vücutta kullanılabilir. Cilt önce Gano sabunla bir kez yıkanıp durulanır, sonra tekrar yıkanıp 10 dakika ciltte köpüklü olarak bekletilmelidir. Daha sonra bol su ile durulanır.

Gano Excel para kazandırır mı?

İki şekilde para kazanabilirsiniz. 1. si ürün satışı yaparak: %15-%20 arasında kar elde edebilirsiniz. 2. si ekip çalışması yaparak: yeni distribütörleri kendi ekibinize katarak sizde kariyer hedeflerini gerçekleştirebilir ve tatmin edici kazançlar elde edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *