Hızlı Cevap: Diet Slim Zayıflama Bandı Nasıl Kullanılır?

Kosmo Slim zayıflama Bandı Nasıl Kullanılır?

Nasıl Kullanılır Kutunun içinde 30 adet bant bulunmaktadır. Bu bantlardan 1 adet alarak ambalajı açın ve göbeğinizin üzerine gelecek şekilde akşamları yapıştırınız. 12 saat boyunca vücudunuzda kalacak şekilde bırakın ve 12 saatin bitiminden sonra çıkarın.

Zayıflama Göbek Bandı Nasıl Kullanılır?

Kullanma Talimatı:

  1. Uygulanacak karın bölgesi çevresini ılık su ile temizleyip havlu yardımı ile kurulayın.
  2. Paketi açın ve Slim Patch Mıknatıslı Göbek Bandı ‘nı kapsayan kağıdı çıkarın.
  3. Doğrudan Göbek veya Guan-yuan noktası üzerine bandı uygulayın.
  4. Slim Patch Slim Göbek Bandı 12 saat kalmalı.

Slim bant nedir?

NCM SLİMBAND NEDİR? Kilo verilmesi kanıtlanmıştır ve yağ yakıcı özelliğiyle eşi ve benzeri olmayan bir banddır. Yapılan klinik test sonuçlarında kullanıcıların bir ay içerisinde 4 ila 8 kilo arası verdikleri tespit edilmiştir.

Slim Patch nedir?

Slim Patch Doğal Göbek Bandı ile aç kalmadan doğal yolla kilo verme imkanı. bantıdır. Avdupada ve dünyanın toplam 37 ülkesinde milyonlarca adet satılmaktadır. 100% dogal ve güvenli bir kilo verme yöntemidir.

Slim Patch göbek bandı nasıl kullanılır?

Kullanma Talimatı: Uygulanacak Karın Bölgesi Çevresini Ilık Su İle Temizleyip Havlu Yardımı İle Kurulayın. Paketi Açın Ve Slim Patch Mıknatıslı Göbek Bandını Kapsayan Kağıdı Çıkarın. Doğrudan Göbek Veya Guan-Yuan Noktası Üzerine Bandı Uygulayın. Slim Patch Slim Göbek Bandı 12 Saat Kalmalı.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Isveç Şurubu Zayıflama Nasıl Kullanılır?

Slim Patch ne ise yarar?

Fazlalıklarınızdan kurtulmak için tüm gününüzü spor salonlarında geçirmeye, günlerce aç kalacağınız diyet programları uygulamaya son verin! Aç kalmadan doğal yolla kilo verme imkanı. SlimPatch Zayıflama Bantları dünyanın en çok satan zayıflama bantıdır.

Gobek eritmek icin ne?

– Göbek eritmek için hangi spor veya egzersizleri önerirsiniz? Yürüyüş, bisiklet ve diğer kardiyo hareketleri yağ yakımının artmasına yardımcıdır. Bunun yanında karın hareketleri bu bölgedeki kas kitlesinin artmasına katkı sağlar. Mekik, plank, crunch gibi egzersizler kas yapılanmasına yardım eder.

Aristo diyeti nedir?

Aristo beslenme programı, bir diyetten çok kişinin yaşam biçimini dönüştürmeyi hedefleyen bir beslenme rutinidir. Minimum 3 hafta boyunca devam edilmesi gereken diyetin en önemli özelliği; beslenme programının %80’inin çiğ sebze ve meyvelerden oluşuyor olmasıdır.

Slim Style zayıflama bandı nereye takılır?

Her kutu 30 adet bant içerir ve günde 1 adet olmak üzeri minimum 1 ay süreyle omuz, sırt, bel ve bacak bölgelerine yapıştırılır.

Ncm bant nedir?

NCM Mediband, ağrı ve şikayetlerin olduğu bölgede enerji sağlamak ve böylece vücut sağlığı ve iyileşmesini aktif hale getirmek için kasları ve dokuları kullanan yeni bir teknoloji ile otlar, mineraller ve elementlerden elde edilen takviye edici bir kombinasyondur.

Slimband nedir?

SLİMBANT NEDİR? ✔ Slimband kilo vermesi ve yağ yakıcı özelliği ile eşi benzeri olmayan bir Bandır. ✔Dünyada zayıflama alanında ödül almış tek zayıflama bandı Slimband, özel içeriğiyle sağlığınıza zarar vermeden bölgesel incelme saglar. ✔ Uygulanan bölgedeki deri altı yağları parçalayarak bölgesel zayıflamayı saglıyor.

Ncm slim band nasıl kullanılır?

Slimband aç karnına yemekten en az 3 saat sonra kullanılması tavsiye edilir. Kullanım öncesi duş alıp uygulama bölgesi kese yardımı ile güzelce temizlenir. Gözeneklerin açılması için kolonya ile silinir. Slimbandı göbek deliği boşta kalacak şekilde yapıştırınız.

You might be interested:  Soru: Zayıflama Suyu Nasıl Hazırlanır?

Fit patch nedir?

Fit Patch, bir ilaç değildir. Vücuttaki fazlalıklardan kurtulmak ve istenilen bedene sahip olmak için kullanılan bitkisel özütlü bantlardır.

Titreşim bandı zayıflatır mı?

“Yağ hücresi idrarla atılmaz” Bel korseleri, bantları gibi titreşimli aletlerin yağları eritme yönünde bir yararı olmaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *