Okuyucular soruyor: Diet Slim Mikroçipli Zayıflama Bandı Nasıl Kullanılır?

Zayıflama Göbek Bandı Nasıl Kullanılır?

Kullanma Talimatı:

  1. Uygulanacak karın bölgesi çevresini ılık su ile temizleyip havlu yardımı ile kurulayın.
  2. Paketi açın ve Slim Patch Mıknatıslı Göbek Bandı ‘nı kapsayan kağıdı çıkarın.
  3. Doğrudan Göbek veya Guan-yuan noktası üzerine bandı uygulayın.
  4. Slim Patch Slim Göbek Bandı 12 saat kalmalı.

Slim Patch nedir?

Slim Patch Doğal Göbek Bandı ile aç kalmadan doğal yolla kilo verme imkanı. bantıdır. Avdupada ve dünyanın toplam 37 ülkesinde milyonlarca adet satılmaktadır. 100% dogal ve güvenli bir kilo verme yöntemidir.

Kosmo Slim nasıl takilir?

Nasıl Kullanılır Kutunun içinde 30 adet bant bulunmaktadır. Bu bantlardan 1 adet alarak ambalajı açın ve göbeğinizin üzerine gelecek şekilde akşamları yapıştırınız. 12 saat boyunca vücudunuzda kalacak şekilde bırakın ve 12 saatin bitiminden sonra çıkarın.

Gobek eritmek icin ne?

– Göbek eritmek için hangi spor veya egzersizleri önerirsiniz? Yürüyüş, bisiklet ve diğer kardiyo hareketleri yağ yakımının artmasına yardımcıdır. Bunun yanında karın hareketleri bu bölgedeki kas kitlesinin artmasına katkı sağlar. Mekik, plank, crunch gibi egzersizler kas yapılanmasına yardım eder.

Ncm slim band nasıl kullanılır?

Slimband aç karnına yemekten en az 3 saat sonra kullanılması tavsiye edilir. Kullanım öncesi duş alıp uygulama bölgesi kese yardımı ile güzelce temizlenir. Gözeneklerin açılması için kolonya ile silinir. Slimbandı göbek deliği boşta kalacak şekilde yapıştırınız.

Ncm Medibant nedir?

NCM Mediband, ağrı ve şikayetlerin olduğu bölgede enerji sağlamak ve böylece vücut sağlığı ve iyileşmesini aktif hale getirmek için kasları ve dokuları kullanan yeni bir teknoloji ile otlar, mineraller ve elementlerden elde edilen takviye edici bir kombinasyondur.

You might be interested:  FAQ: Akupunkturla Zayıflama Nasıl Olur?

Kosmo Slim nedir?

Kosmo Slim Göbek Bandı, tüm uzmanlar ve bilim adamlarınca da tavsiye edilen bir üründür. Güvenli ve sadece metabolizmanızı hızlandırarak kilo verdirmesi nedeniyle diğer ürünlerden farklıdır. Özellikle tüm Amerika ve Avrupa da zayıflama adına göbek bandını tavsiye etmektedir.

Slim patch ne işe yarar?

İştahınızı azaltır, tokluk hissinizi arttırır, metabolizmanızı hızlandırarak fazla kalorilerin yakılmasını sağlar. Böylece doğal ve güvenli bir yolla kilo vermenize yardımcı olur. İçerisinde 30 ADET bant vardır.

Slim Patch göbek bandı nasıl kullanılır?

Kullanma Talimatı: Uygulanacak Karın Bölgesi Çevresini Ilık Su İle Temizleyip Havlu Yardımı İle Kurulayın. Paketi Açın Ve Slim Patch Mıknatıslı Göbek Bandını Kapsayan Kağıdı Çıkarın. Doğrudan Göbek Veya Guan-Yuan Noktası Üzerine Bandı Uygulayın. Slim Patch Slim Göbek Bandı 12 Saat Kalmalı.

Fit patch nedir?

Fit Patch, bir ilaç değildir. Vücuttaki fazlalıklardan kurtulmak ve istenilen bedene sahip olmak için kullanılan bitkisel özütlü bantlardır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *