Soru: Zayıflama Bandı Nasıl Kullanılır?

Zayıflama Göbek Bandı Nasıl Kullanılır?

Kullanma Talimatı:

 1. Uygulanacak karın bölgesi çevresini ılık su ile temizleyip havlu yardımı ile kurulayın.
 2. Paketi açın ve Slim Patch Mıknatıslı Göbek Bandı ‘nı kapsayan kağıdı çıkarın.
 3. Doğrudan Göbek veya Guan-yuan noktası üzerine bandı uygulayın.
 4. Slim Patch Slim Göbek Bandı 12 saat kalmalı.

Kosmo Slim Zayıflama Bandı Nasıl Kullanılır?

Nasıl Kullanılır Kutunun içinde 30 adet bant bulunmaktadır. Bu bantlardan 1 adet alarak ambalajı açın ve göbeğinizin üzerine gelecek şekilde akşamları yapıştırınız. 12 saat boyunca vücudunuzda kalacak şekilde bırakın ve 12 saatin bitiminden sonra çıkarın.

Slim Patch nedir?

Slim Patch Doğal Göbek Bandı ile aç kalmadan doğal yolla kilo verme imkanı. bantıdır. Avdupada ve dünyanın toplam 37 ülkesinde milyonlarca adet satılmaktadır. 100% dogal ve güvenli bir kilo verme yöntemidir.

Gobek eritmek icin ne?

– Göbek eritmek için hangi spor veya egzersizleri önerirsiniz? Yürüyüş, bisiklet ve diğer kardiyo hareketleri yağ yakımının artmasına yardımcıdır. Bunun yanında karın hareketleri bu bölgedeki kas kitlesinin artmasına katkı sağlar. Mekik, plank, crunch gibi egzersizler kas yapılanmasına yardım eder.

Aristo diyeti nedir?

Aristo beslenme programı, bir diyetten çok kişinin yaşam biçimini dönüştürmeyi hedefleyen bir beslenme rutinidir. Minimum 3 hafta boyunca devam edilmesi gereken diyetin en önemli özelliği; beslenme programının %80’inin çiğ sebze ve meyvelerden oluşuyor olmasıdır.

Slim patch ne işe yarar?

İştahınızı azaltır, tokluk hissinizi arttırır, metabolizmanızı hızlandırarak fazla kalorilerin yakılmasını sağlar. Böylece doğal ve güvenli bir yolla kilo vermenize yardımcı olur. İçerisinde 30 ADET bant vardır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Minceur Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

Slim Patch göbek bandı nasıl kullanılır?

Kullanma Talimatı: Uygulanacak Karın Bölgesi Çevresini Ilık Su İle Temizleyip Havlu Yardımı İle Kurulayın. Paketi Açın Ve Slim Patch Mıknatıslı Göbek Bandını Kapsayan Kağıdı Çıkarın. Doğrudan Göbek Veya Guan-Yuan Noktası Üzerine Bandı Uygulayın. Slim Patch Slim Göbek Bandı 12 Saat Kalmalı.

Fit patch nedir?

Fit Patch, bir ilaç değildir. Vücuttaki fazlalıklardan kurtulmak ve istenilen bedene sahip olmak için kullanılan bitkisel özütlü bantlardır.

Yag eritmek icin ne Icmeli?

Karın yağlarınızı eritmek için bolca su için ve her zaman yanınızda bir şişe bulundurun.

 1. YEŞİL KAHVE.
 2. ZENCEFİL SUYU.
 3. ALOE VERA SUYU.
 4. YEŞİL ÇAY.
 5. SALATALIK SUYU.
 6. GREYFURT SUYU.
 7. LİMON SUYU.
 8. KARAHİNDİBA ÇAYI.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *